mandat

Je pravda, že Ježíšovým otcem byl nejspíše Gabriel?

Nejlepší odpověď
annas

V anglických zdrojích je mnoho úvahena toto téma. Řeší se ale i i to, že archanděl Gabriel je Ježíš.

http://truthsa­ves.org/articles/is-jesus-the-archangel-gabriel/

Nebo jiné informace o otci Ježíšově najdete v anglickém zdroji

Ježíš Kristus
Mýtus č. 1:
Ježíš přišel do světa „neposkvrněné početí“ a nemá biologického otce.

Fakt.
Ježíš Kristus byl koncipován v souladu s přírodními zákony, které řídí lidské pojetí: s spermie a vajíčka.

Je to jinak nesporný vědecký fakt, že všechny lidské bytosti jsou koncipovány v souladu s přírodními zákony, které řídí lidské pojetí: s spermie a vajíčka. Spermie, impregnované Ježíšovaěmatce nepřišly z Ducha, spíše to z Ježíšova biologického otce v souladu s Boží vůlí.

Nabízí Bible vysvětlení o identitě Ježíšova biologického otce?
Ano . První záchytný bod je místo, kdy anděl Gabriel zvěstoval Marii, že porodí Ježíše. Marie zůstala v domě Zecharias e a jeho manželky Alžběta, sestry Marie.(Lukáš 01:56) Ona tam zůstala po dobu tří měsíců.

Proč anděl Gabriel řekl, že Ježíš by být koncipován podle „Ducha svatého?“ Gabriel řekl Marii, že Ježíšův biologický otec má být svatý muž vybrán Bohem.

Měla Marie kontakt s takovým svatým mužem v době, ve které Ježíš byl zplozen? Ano. Ježíšův biologický otec není nikdo jiný než kněz Zecharias, otec Jana Křtitele. Ježíš a John the Baptist jsou nevlastní bratři. Ježíš má biologického otce a matku, stejně jako všichni ostatní.

Cílem této skupiny je zkoumat a zkoumat veškeré důsledky tohoto otřásající objev jako životně důležité, aby osvobozující Ježíšovo srdce kvůli rozšířenému nedorozumění o jeho původu a jeho života, včetně nepředstavitelné potíže a špatného zacházení zažil i v jeho vlastní rodině. Daleko překonal objevný charakter Dana Browna smyšlené tajemství detektiva „The Da Vinci Code“, Mark Gibbs nový průkopnický non-fiction kniha „The Virgin a Priest“ (www.thevirginan­dthepriest.com) se nyní šíří tuto nepopiratelnou pravdu šokující detail a s úžasnou zřetelností k naučil čtenářů a badatelů na celém světě.

atd.
Částečně upravený překlad ze zdroje.
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.tenbiggestmyt­hs.net/religi­on/jesus.chris­t/1a.htm&prev=/s­earch%3Fq%3DThe­%2BArchangel%2BGa­briel,%2BFather%2Bof%2BJ­esus%253F%26c­lient%3Dfirefox-a%26hs%3DWQx%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Dsb

http://www.ten­biggestmyths.net/re­ligion/jesus.chris­t/1a.htm

Další odpovědi
dudu

Do této kauzy a už vůbec ne do tzv. neposkvrněného početí bycho moc nešťoural.
Marie tehdy jako mladá židovská dívka byla kýmsi přivedena do jiného stavu a v podobných případech bylo běžné, že tyto nešťastnice vyvedli z města a tam je rozlícený dav ukamenoval. Neznáme ani díky jaké taktice a strategii příbuzných byl od ní tento osud odvrácen.
Stejně tak je těžké vypátrat kolik měl Ježíš sourozenců. Rovněž dnes také těžko hodnotit vztah Ježíše a Marie z Magdaly a poznat osud jejich případných potomků.

Lamalam

Podle Marie šlo o neposkvrněné početí, takže asi ne.

anonym

Kde je pravda v tomto ohledu – tady a teď – těžko zjistíš…
;-D
Ale spíše , než na Gabriela, bych to odhadnul na Josefa – kdyžuž s Marií šel tu štrapáci…
😉

MK44

Se stejnou pravděpodobností jako že Héraklovým otcem byl Zeus…

Hamon

Tenkrat to byl takovy mejdan, ze muzeme byt radi, ze Jezis nestekal.