Kopta

Je pravda, že inkoust na kůži může způsobit otravu?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle mne, je takovéto tvrzení úplný nesmysl. Pokud by to byla pravda, tak by se zřejmě ve školách inkoust a propisky nesměy používat .

Další odpovědi
huxa

ano, přes kůži se velmi moc vstřebává tekutina (když jsi na koupališti, chce se ti čůrat, ikdyž si nic nepil/a). Všechny propisky, inkousty, apod. mohou způsobit otravu či rakovinu kůže (tedy skoro všechny)