Usoman

Je pravda, že In-karta na vlak (IN 25 studentská) se může použít kdekoliv v ČR?

Já jsem si dosud myslel, že je to pouze na jednu trasu, třeba Praha-Pardubice a kdybych chtěl jet například z Prahy do Plzně, tak bych ji už použít nemohl a musel bych si koupit obyčejnou jízdenku.

Odpovědi
mosoj

Kašli na in kartu. Od 10. června budeš jako student do 26 let jezdit za 1/4 normálního jízdného, ve vlaku i autobusu, stejně tak i důchodci nad 65 let. Důchodcům bude stačit OP a studentům zřejmě nějaký průkaz studenta.