doney gal

Je pravda, že holka si vždy někoho najde?

Je pravda, že holka si najde kluka kdykoliv a kdekoliv, protože nemusí nic dělat a stačí jí vyjít třeba do obchodu a hned ji bude každý balit? Zatímco kluci se musí snažit a vlastně pořád na sobě makat, aby byli pro ženy dost dobří a stejně kolikrát nemají šanci. Já říkám, že mít přítelkyni je jen pro vyvolené, zatímco přítele může mít každá velmi jednoduše. Mám pravdu?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl. Život neni černobílý.

Další odpovědi
Kepler

Neřekl bych. Škaredka a ještě k tomu blbka si může nabalit maximálně nějakého zhulákaného kolíka na jednu noc. Ale i tady jsou výjimky, existují i jiné přednosti žen a různý vkus u mužů.

jirka F

Myslím, že ano, holky to mají částečně lepší než kluci, částečně znamená, že chudáci holky jsou ty, které nejsou zrovna moc hezký, a ty, které moc rozumu nepobraly, jsou pak na tom skoro podobně jako hoši.

Arne1

Podle mne ano. Je samozřejmě otázka na co toho „někoho“ hledá. Ale stačí se zeptat nějaké ženy která má účet na nějaké Internetové seznamce.

marci1

Pro normální holku a normálního kluka je dosti obtížné si najít partnera/partnerku. Pokud budeš chtít mít partnerku, která ti bude vyhovovat, budete mít společné zájmy a budete si rozumět, je třeba vyčkat a nebrat hned tu, která bude „chtít“ mít někoho za každou cenu. Pokud tě holka bude chtít pro to, jaký jsi, vzájemně si budete rozumět a bude si tě vážit, to je to pravá. Stačí nespěchat a vyčkat. Ta pravá přijde, věř mi. 🙂

zjentek

Blbost. Rozdíl je pouze v tom, že kluci se za chuť k šuká*í nestydí, zatímco děvčata taky ne, ale jakýsi neznámý instinkt jim velí tajit to! Proto tě nebalí, to je to celý..

hapiky

Je tomu i naopak. Někteří kluci jsou někdy dost naštvaní, když jim holky sami lezou do postele.

Kelt

To si myslíš teď, ale za takových 20 let budeš mít v tomto zcela jiné názory.

dubraro

Tak úplně pravda to není, ale pro holky je to daleko snazší. Jejich problém je v tom, že jsou velmi vybíravé a málokdo je pro ně dost dobrý.

anonym

A ty to považuješ za výhodu ? Uvažuj, chlap se díky aktivní roli, která se od něj dogmaticky očekává seznamuje jen ve chvíli kdy na to má zrovna náladu a s tou, se kterou se touží seznámit. Žena je naopak pod neustálým útokem i ve chvíli kdy nálada není, i ze strany zfetovaných vágusů, já v této ženské roli nevidím žádnou výhodu naopak je to velmi riskantní a musí to být často i docela otravné a nepříjemné … chlap to prostě vypne kdy potřebuje jak televizi, žena tu možnost zjevně nemá díky spíše pasivní roli.

Naštěstí svět není černobílí a tohle rozdělení pasívní a aktivní seznamovací role podle pohlaví dnes myslím neplatí …