LuK4S3k CZ

Je pravda že firma Microsoft v roce 2014 končí ? A když jo tak proč ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Ne. Proč by to dělali? Že by je už omrzelo vydělávat?

Možná,že jsi zaznamenal toto---------------„Přesně za rok přestane pro Microsoft existovat Windows XP. Firma ukončí veškerou podporu včetně jakýchkoliv aktualizací a nechá uživatele na pospas internetové přírodě.......“ ---------- a mylně jsi si to vyložil.

Další odpovědi
badisko

to asi ne …ale konci podpora windows XP..proc by korporace jako Microsoft mela koncit oni nemaj pod palcem jen pocitace …:D
Doplňuji:
Vice zde …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Microsoft_Cor­poration jo a jeste zanedlouho skonci Messenger od Microsoftu koupil ho Skype …ale Messenger bude fachcit jen v cine …

Bedy

Ne, to je buď zas nějaký hoax nebo jste si špatně vysvětlil fakt, že 8. dubna 2014 skončí podpora Windows XP.
Mimochodem Windows Messenger skončil letos 8.dubna (krom tedy té Číny), badisko 😉
Skype službu Messenger nekoupil, to je další nesmysl, Skype byl koupen Microsoftem. No anedávno se rozhodl, že Skype spojí s Messengerem pod Skype.

badisko

bedy …cetl jsem to jinak diky za upozorneni… mimochodem kde je dnes je vas kolega Mat zatim vas nejak nebodoval …sel keltit na louku ?