annas

Je pravda, že existuje na světě člověk, který má či měl největší smůlu ze všech?

Nevím, do které kategorie mám přesně zařadit.

Nejlepší odpověď
vagra

Jde pravděpodobně o američana Johna Wade Agana, který se tak sám nazývá.
A při výčtu strastí, které ho v životě potkaly, je těžké mu nedat za pravdu. Posuďte sami: jeho nehody rekapituluje deník Metro.
Před čtyřmi lety ho přepadli s pistolí v ruce, když řídil taxíka. Skončil zamčený v kufru. V roce 2008 byl pobodán nožem do hrudníku a v roce 2009, jak tvrdí, ho uštkli dva hadi najednou.
Teď se k jeho úrazům prý přidal zásah bleskem. Sedmačtyřicetiletý Agan skončil v nemocnici v Tampě poté, co se vzbudil obklopený záchranáži s propálenou dírou v ponožce. Poslední věc, kterou si pamatuje, bylo, že se nahnul nad kovovým dřezem se sluchátkem pevné linky v ruce, zatímco venku zuřila bouře.

Zdroj: z-http://tn.nova­.cz/red/drsny-svet/nejvetsi-smolar-sveta.html

Další odpovědi
hanny 2

Největší smolaři existují a je jich více :
www.svetovanej­.cz/nejvetsi-smolar-na-svete
www.sekunda.cz/3399-nejvetsi-smolar-na-​svete-neustale-zaziva-kuriozni-urazy
www.novyprostor­.cz/clanky/364/smo­lari-a-​klikari.html