Je pravda, že doktoři si zásadně vybírají za partnery jen vysokoškoláky?

Vybírají si doktoři za partnery vysokoškoláky?

Nejlepší odpověď
quentos

ale houby. Jako by vám nebyly známy četné vztahy doktorů a nediplomovaných zdravotních sester.
Doktoři, ani jiní muži si nevybírají partnerky podle vzdělání. To dělají ženy, protože si vybírají muže podle přístupu ke zdrojům, a ten je u vysokoškoláků pravděpodobnější a s většími možnostmi.

Další odpovědi
hanulka11

Chytrá žena se nenechá živit, chce žít na úrovni za své… tak na to pozor-
quentosi, prosím neházej všechny do jednoho pytle
to jsou jen spíš románky co ty si myslíš

tom004

Možná,ale moje kamarádka,aler­goložka,si vzala řidiče sanitky, a jsou spolu 35 let.