autacek

Je pravda, že do restaurací a hospod chodí koronavir až po osmé večer? Nebo zítra už bude mít chuť i na meníčko?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, je to proto, aby jsi se mohl naobědvat a popřípadě navečeřet, večer máš bejt doma … neboj, do čtrnácti dnů je zavřou komplet … že furt na všem musíš hledat mouchy … si zajeď na lyže, je to přeci bezpečný … nebo jdi za Hrušínským do divadla …

Další odpovědi
hnusinsky

Je to asi stejná pravda, jako to, že do toho nerentabilního divadla Jana Hrušínského nechodí koronavir.

Kelt

Neznám pracovní rozvrh koronaviru v nejbližších dnech.

mosoj

Kdo se směje naposled, směje se nejlépe.