Marty Koller

Je pravda, že covid byl vytvořený jako biologická zbraň, aby umírali lidé? Touží vláda po tom zabít lidi?

Chtějí jim napíchat injekce, které ani nebyli zkontrolovány,a aby lidi popravili a planeta nebyla přelidněná. Covid vytvořili Američané a Číňané napůl, je to pravda? Bylo to i potvrzeno

Nejlepší odpověď
Rokio

Ne, je to nesmysl. Vláda nechce zabíjet lidi.

Další odpovědi
elkon

Přeci jen jsi zralý pro návštěvu psychiatra.

paul1

Tomuhle se říká hoax.

led

1 – môžem napísať je pravda, ale môžem napísať aj nie je pravda. Podľa rôznych médií môžeme a nemusíme tomu veriť.
Počítač v takomto prípade oznamuje: * nedostatok informácií * nedostatok informácií * nedostatok informácií *
2 – Žiadna vláda netúži podpíliť si konár, na ktorom sedí.
Záhradník vám povie, neužitočné, ktoré bráni rastu a rozvoju treba dať preč.
V rôznych médiách a cez Agentúru JPP (jedna pani povedala) sme informovaní aj o návrhoch a pokusoch umelo znížiť stav ľudskej populácie pre zachovanie Homo sapiens. Zdroje týchto informácií nám veľakrát nie sú známe, alebo sa nám javia ako nespoľahlivé, aj keď pre niektorých spoľahlivé. Kde je pravda?

Pepa25

Při setkání s podobnými úvahami většinou stačí selský rozum (viz Rokio: vlády nejsou od toho, aby zabíjely vlastní lidi). Případně je možné použít tzv. Occamovu břitvu, neboli argument logické úspornosti: připusťme, že je cíl razantně vyřešit přelidněnost – je zapotřebí vyvinout koronavir, rozšířit jej, následně vyvinout vakcínu, přesvědčit lidi k očkování a až tak je eliminovat – nebo by to celé šlo udělat daleko jednodušeji, rychleji a levněji?

Marty Koller

Paul1 tohle není hoax ale skutečnost ty jsi hoax

Ametyst

Pokud máte někdo pisálků z Prahy plné zuby, hledejte jiné zdroje informací, a udělejte si názor sami. Nepředžvýkaný. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3l5Sb8dvkPE
Sky News Australia: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oh2Sj_QpZOA

zjentek

I kdyby vláda chtěla zabíjet, tak už je tam připravená nová, tak co.. (;

Marty Koller

Elkon: ty by si měl jít ke psychiatrovi, tohle říkají všichni je to pravda už mě s tím očkováním setou, to ty jsi velký blázen