Drap

Je pravda, že co je malé je i hezké ?

http://letecka­posta.cz/180168171

Nejlepší odpověď
Děda Louda

V mnohém s tebou mohu souhlasit. Ovšem neplatí to v případě důchodu.

Další odpovědi
charliesheep

Je to pravda.Něco sice z toho hezkého vyroste,ale to na tom nic nemění,

badisko

O nano plati a v mem pripade dvojnasob…:D

pusinka50

Tak to jsem si opravdu vychutnala, moc krásné a jak ty některé momentky vůbec lidé stihnou udělat:-)

anonym

Moc hezké, milé a uklidňující (třeba i na ty třesoucí se ruce o pár otázek zpět). Mláďátka jsou určitě milá a hezká.
Obecně to ale pravda není: i malá lež zůstává lží, malá urážka urážkou a malá zlomyslnost zlomyslností. Také lidská malost (nízkost) jako taková určitě není hezká.