sesednizkola

Je pravda, že čím víc na východ tak tím víc jsou hezčí holky a naopak, čím více na západ tak jsou hezčí kluci?

Nejsem si úplně jistý, zda mám správně napsané čárky v otázce.

Ruské holky jsou nejhezčí. Češky jsou krásné, ale mají tendenci tloustnout a často chodit v teplácích. Ruska by nenalíčená bez podpatků a značkovych šatů nešla ani s odpadkama. Zato chlapi v Rusku jsou takový hodně sprostí, tlustí a celkově. Proto každá žena hledá svého Gošu. Naopak ze západu k nám přichází ti nagelovaní frajírci, takzvaní šamponci. Prototyp dnešního muže je můž věkově mezi 25–30 lety, snědá pleť, obarvené vlasy, oholené nohy, bisexuál. Dřív hodně byli in Italové.

Co mysíte, má Rusko nejkrásnější holky? Francouzky jsou také hezké, ale třeba z mého pohledu kdybych si měl vybrat, Rusko je jasný vítěz. V Česku co mi příjde, těch tlustých holek opravdu přibývá hrozně.

Vždycky mě hrozně zaráželo, že ty nejtlustší holky měly nejvíc kluků. Říká se, že o kilech to není. Proto prosím, aby odpovídali jen ti nejspíš nenormální a zdegenerovaní kterým se líbí hezké štíhlé holky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jasně, nejkrásnější holky jsou v Mongolsku a nejhezčí jsou Inuité na Aljašce.

Další odpovědi
Drap

Neni to pravda. Jedná se pouze o subjektivní hodnocení.

Dochy

Po pravdě mně ty holky, které bych označil za typické rusky až tak neberou (a nebraly)… Nějak mi (většinově) nesedí ten obličej. To si myslím, že máme holky hezčí. A „obličej“ namalovanej na ksichtu – to taky není nic pro mně. To bych radši viděl nějakou tu holku v slušivejch teplákách někde venku, než výtvarné dílo v „civilizaci“.
Co se postavy týče: preferuju štíhlejší, ale tady se moc necítím abych porovnával rysy podle národností.

střevo

coze? francouzsky sou hezky? kdes to videl? a rusky sou vosklivy, malokera je hezka – to je velka vyjimka, kdyz se vidi hezka ruska