SanJay .

Je pravda, že čím je ostřejší displej (na notebooku), tím víc si ničím zrak?

Je pro zrak zdravější když je rozlišení displeje 1980×1080 (Full HD) nebo 1366×768

Odpovědi
gecco

Co je to „ostřejší display“???
😉
Platí, že čím display lépe a přesněji zobrazuje, tím pro zrak lépe (proto je taky vhodné nastavovat nativní rozlišení LCD)…
😉

setapouch

Pokud si ho nebudes strkat do oka, nemely by ostre hrany zraku skodit.

mosoj

Zraku je to fuk. Ale přesnější je Full HD. Nicméně podstatný je rozměr displeje !!!!