javorkovam

Je pravda, že časem se monitor dechu pro děti opotřebuje a přestane fungovat a plnit svůj účel? Děkuji

Slyšela jsem, že destička, na které dítě leží vydrží max na 1 dítě a pak už monitor přestane být spolehlivý a správně fungovat.

Odpovědi
Pájo

Obraťte se s tímto dotazem na konkrétního výrobce. Ten Vám zodpovědně řekne, jak je to s životností – funkčností jeho výrobku.