salsa verde

Je pravda že Brno je zlatá loď?

Nejlepší odpověď
anonym

je mám b
Brno ráda líbí se mi tam víc než v Praze,přesto že tam není tolik památek

Další odpovědi
Miroslavst

Řekl bych, že nejen Brno je zlatá loď kam se má za děvčaty chodit :D

mojitek

V Brne jsem pobyval asi rok,a uprimne receno -neni tam nic co by mne zaujalo.Je to shluk panelaku,nic vic

GM

Svatá pravda. Pocházím z Brna. Dnes na Krokodýlu členové skupiny MIG 23 řekli, že Brno je sice zlatá loď, ale v Praze jsou hezčí holky, čímž mne nas..li. A to jsem tuto skupinu nemusela už předtím.