Katusa

Je pravda, že bavlněné rukavice zvyšují působnost krému na ruce?

Četla jsem, že když si dám na ruce a bavlněné rukavice, bude krém působit lépe. Zdá se mi však, že se krém vstřebá akorát do rukavic a ne do rukou…tak tomu nějak nerozumím

Nejlepší odpověď
Loreta

Ano,mam s tim dobrou zkusennost.A abych mela ruce hedvabne,je take dobre ohrat olivovy olej a ruce na 10–15minut ponorit.Funguje to.

Další odpovědi
anonym

To vzdycky nekdo neco vymysli … ja zustavam u igelitovych pytliku. 🙂 Je to muj – lepsi pocit a na to preci take zalezi. 🙂 -iv-

tom004

Možná to funguje,ale osobně si myslím,že je to i dobrá reklama obchodníků. 🙂

coco

Katuso,mám naprosto stejný pocit…