Mr. Marek

Je pravda pravdoucí, že moje přítomnost na Novém Zélandě není dnes žádoucí?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je to pravda. Mají tam už víc než půl roku velmi přísná pravidla a koronavirus neměli .Teď je záhadou, kde se vzal tu se vzal coronavirus u jedné rodiny v Aucklandu, kteří nikde necestovali. Nastala panika a Auckland je zcela uzavřený.

Další odpovědi
paul1

Možná nemám správnou informaci, nebo je už stará, ale někde jsem četl, že Nový Zéland je celý uzavřený.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.