annas

Je pravda,co tvrdil Nicollo Macchiavelli?

„Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí."

Tak mě napadá,že „bouře“ vznikla na Odpovědích.Dlouho klid a najednou… Jde ale opravdu o slabost? Musí člověk stále počítat s něčím negativním? Proč?

Nejlepší odpověď
iceT

Raději vždy počítám s horším alternativou,abych ve výsledku byla příjemně překvapená,než abych se přepočítala.
Když je hezky určitě nepočítám s deštěm,ale i když prší tak si deštník nevezmu.Prostě ho nerada nosím.

No a k té bouřce tady se vyjadřovat nechci.Jak napsala včera Led-delete.