_136

Je pozitivně výhodné si pořizovat televizní kabelové připojení od UPC?

Odpovědi
Drap

Co to je , pozitivně výhodné? Pokud to chceš sledovat a platit tak ano.

elkon

Slovní vyjádření „pozitivně výhodné“ je nesmysl.

Arne1

Pokud máš od UPC Internet, tak máš zdarma i základní nabídku cca 40 programů TV – přibližně to odpovídá nabídce šířené z pozemních vysílačů. Na rozdíl od pozemních vysílačů, která nyní používají DVB-T2, tak to UPC po kabelu přenáší ve starším systému DVB-T – takže není nutná supernová televize nebo nový STB.
Placené nabídky UPC už jsou vysílané v kabelovém standardu a potřebují jejich STB.

Hlada

Ne.
Na čučení do bedny nevidím nic pozitivního bez ohledu na to, z jakého signálu vzniká obraz.

ten který je

UPC převzal Vodafone.Připojení poskytuje tedy nový poskytovatel služeb.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.