12kolemjdouc

Je pozdě na platbu školného?

Mel jsem zaplatit skolne a platebni termin bylo 21. 10., ale kdyz zapatite 21. 10., tak penize prijdou na ucet az pozdeji, o den pozdeji nebo vic. Je to problem? Mel bych to jeste platit, nebo se na to vykaslat?

Nejlepší odpověď
ivzez

Lépe pozdě než vůbec!

Nebo si potrpíte na vymáhání dluhů a zvýšenými náklady (vymahači, exekutor apod.)?

Další odpovědi
iceT

No, když peníze vložíš přímo na patřičný účet, tak jsou tam hned.