Zvědavý

Je Powerball skutečně „lékařská pomůcka“ ??

Určená na regeneraci či na posilování prstů, zápěstí a předloktí. – A nebo je to jen další z řad reklamních nesmyslů jak vylákat peníze? Jen takový obyčejný balonek se kterým budu pouze mávat rukou a nic se nestane ??
Doplňuji:
arygnoc : Děkuji za vtipnou odpověď nicméně já otázku myslím vážně protože mě zajímá jestli má ten Powerball výsledky a může se s ním skutečně posilovat to co jsem už napsal nebo je to jen obyč balonek tedy vyhazování peněz

Nejlepší odpověď
gecco

Jak se to vezme…
PowerBall je skutečně někdy používán při rehabilitaci.
Stejně, jako tenisák, bicykl, pes – jsou to lékařské pomůcky??
Doplňuji:
K Doplnění: vyzkoušej si jej – a zjistíš, že skutečně k posilování použít lze – samozřejmě, že ne jako jediná pomůcka (tohle ti posílí úchop – prsty, dlaň, případně zápěstí a předloktí a při vhodných cvicích částečně i biceps a triceps)…

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ to hovorí reklama, určite to bude pravda.

ale:
pre rehabilitačné cvičenia môžete použiť i napr. vzpieranie haliny pawlovskej – keď vám to lekár doporučí.

;-Q
Doplňuji:
tu nejde o vtipnosť, ale o fakt.
reklama nie je lekár.

pokiaľ chcete túti hračku používať na posilovanie resp. rehabilitáciu, poraďte sa s lekárom (ortopédom), pretože pri nevhodnom používaní si môžete i poškodiť zápästné kostičky, väzivo v karpálnom tuneli a pod.

vôbec všetky >doplnky< pre lepšie zdravie je vhodné konzultovať s lekárom, najmä ak ich chcete používať ako >liek<.

ako hovorím – reklama nie je lekár.

;-Q

ReHu

Myslím, že to je nový market.tah.
Možná nějaké účinky má, ale za tu cenu si myslím nestojí a mám za to, že jej lze nahradit jiným cvičení s jinou pomůckou.

Lamalam

Lékařská pomůcka to asi není. Rehabilitační pomůcka to může být. Nemusíš vyhazovat peníze, stejnou službu odvede obyčejný posilovací kroužek za pár korun.

anonym

Spousta lidí ho používá. Podle mě by ale mohl paradoxně způsobit problémy se zápěstím. Lepší způsob je si dát podporu zápěstí a jít cvičit na hrazdu:)

zelí

Je to uźitečná a poměrně zábavná pomůcka na posilování zápěstí, funguje. Prý slouží jako prevecne Karpálního tunelu, to ověřeno nemám.