Avatar uživatele
Zvědavý

Je Powerball skutečně „lékařská pomůcka“ ??

Určená na regeneraci či na posilování prstů, zápěstí a předloktí. – A nebo je to jen další z řad reklamních nesmyslů jak vylákat peníze? Jen takový obyčejný balonek se kterým budu pouze mávat rukou a nic se nestane ??
Doplňuji:
arygnoc : Děkuji za vtipnou odpověď nicméně já otázku myslím vážně protože mě zajímá jestli má ten Powerball výsledky a může se s ním skutečně posilovat to co jsem už napsal nebo je to jen obyč balonek tedy vyhazování peněz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jak se to vezme…
PowerBall je skutečně někdy používán při rehabilitaci.
Stejně, jako tenisák, bicykl, pes – jsou to lékařské pomůcky??
Doplňuji:
K Doplnění: vyzkoušej si jej – a zjistíš, že skutečně k posilování použít lze – samozřejmě, že ne jako jediná pomůcka (tohle ti posílí úchop – prsty, dlaň, případně zápěstí a předloktí a při vhodných cvicích částečně i biceps a triceps)…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

pokiaľ to hovorí reklama, určite to bude pravda.

ale:
pre rehabilitačné cvičenia môžete použiť i napr. vzpieranie haliny pawlovskej – keď vám to lekár doporučí.

;-Q
Doplňuji:
tu nejde o vtipnosť, ale o fakt.
reklama nie je lekár.

pokiaľ chcete túti hračku používať na posilovanie resp. rehabilitáciu, poraďte sa s lekárom (ortopédom), pretože pri nevhodnom používaní si môžete i poškodiť zápästné kostičky, väzivo v karpálnom tuneli a pod.

vôbec všetky >doplnky< pre lepšie zdravie je vhodné konzultovať s lekárom, najmä ak ich chcete používať ako >liek<.

ako hovorím – reklama nie je lekár.

;-Q

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že to je nový market.tah.
Možná nějaké účinky má, ale za tu cenu si myslím nestojí a mám za to, že jej lze nahradit jiným cvičení s jinou pomůckou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Lékařská pomůcka to asi není. Rehabilitační pomůcka to může být. Nemusíš vyhazovat peníze, stejnou službu odvede obyčejný posilovací kroužek za pár korun.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spousta lidí ho používá. Podle mě by ale mohl paradoxně způsobit problémy se zápěstím. Lepší způsob je si dát podporu zápěstí a jít cvičit na hrazdu:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Je to uźitečná a poměrně zábavná pomůcka na posilování zápěstí, funguje. Prý slouží jako prevecne Karpálního tunelu, to ověřeno nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek