Je povoleno v egyptských pyramidách fotografovat hieroglyfy?

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Není možné fotografovat uvnitř ani v hrobce. Musíte fotoaparát odložit v úschovně.

Obrázky mohou být dělány jen zvenčí nebo ze vzduchu.

https://www.tri­padvisor.com/Show­Topic-g294202-i10418-k1691440-No_pictures_in_py­ramids_then_what_­do_you_do_wit­h_the_camera-Giza_Giza_Gover­norate.html

Další odpovědi
pepe88

Tam bych se bál plivnout na zem tož fotit,aby mě někdo nevzal šutrákem po palici,
jinej národ jinej mrav.

anonym

Takže předpokládám, že není povoleno ani natáčení kamerou.

Arne1

Byl jsem tam před 10 lety. A bylo to případ od případu. V Abu Simbelu se nesmělo fotit a smělo natáčet. V Údolí Králů se sice nesmělo „nic“, ale smělo se dát hlídači bakšiš aby to „nic“ neviděl.

anonym

Díky za info. Myslím, že to tak bude i nyní. Pokud někdo hodí video z údolí králů na youtube, tak mu to pak bude smazáno?