mordomeu

Je povoleno hrát na hudební nástroj na náměstí?

V cizině jste určitě viděli hudebníky hrající například na kytaru na náměstí, kde mu za to lidé házeli peníze. Chci se tedy zeptat jestli je to možné i v České republice, ikdybych třeba peníze nevybíral?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Do příchodu policie určitě.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Jestli to na některých místech nereguluje vyhláška,dle toho jestli chceš hrát např.na Karlově Mostě nebo Třeba dejme tomu v Olomouci.Zkus se poptat na úřadě.
Doplňuji:
http://www.osa­.cz/media/101099/o­sa-zp-new.pdf

anonym

Je to možné – pokud se domluvíš s majitelem dané plochy (obvykle s obecním či městským úřadem).
😉