JájsemRaibek

Je povinnost přijímat v obchodě karty?

Dnes jsem byl v nejmenovaném obchodě, kde mají napsáno, že přijímají karty. U pokladny jsem se ještě zeptal, zda-li přijímají karty a pokladní mi odpověděla, že ano.
Následně jsem vytáhl žaludské eso, poté červenou sedmu a ještě několik dalších a ani jednu mi nechtěla vzít.
Má povinnost kartu vzít, když říkají, že je přijímají?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – musela by mít kromě symbolů VISA, Master… mít vyvěšen ještě symbol mariášek…
😉

Další odpovědi
kapka

Bych chtela videt ten jeji pocker face. :DD

Drap

Nemá. Při troše dobré vůle by si je však mohla vzít, ale bez náhrady

honza19hk

příště bych zkusil žolíkový karty.-)

KK1

Jestli to bylo na Moravě, tak tam berou jenom dvouhlavé.

anonym

Být pokladní,tak zavolám ze sranci ochranku hihi.