cvikra

Je povinen zájmový spolek platit daň z nemovitosti?

spolek vlastní svoji klubovnu a pozemek je povinen z tohoto zařízení platit daň z nemovitosti? Klubovna slouží výhradně pro potřebu spolku není trvale obývaná.

Nejlepší odpověď
brillant

Ano.

Další odpovědi
anonym

Ano, musí.Byl jsem až do r.2010 u králíkářů a měli jsme klubovnu a výstavní halu +menší kůlnu jako sklad.Ze všeho jsme platili daň z nemovitosti.

Mc Merkurion

… daň se platí z nemovitosti,ať je majitelem kdokoli > ono pole taky neni trvale obydleno,a platí se z něj daň ,,,