Lucyfer

Je potřeba se na antigenní test nějak připravit?

Např. nejíst hodinu před odběrem vzorku (ze slin) apod.

Odpovědi
ivzez

Četla jsem, že výsledek testu může ovlivnit i vypití kávy hodinu před testem…

Dochy

Těžko říct, asi záleží jak který test (také není jen jeden) a možná se výrobce jen pojišťuje aby měl vzorek co nejčistší pro všechny případy i když to ten test zvládá i tak. Na jednom odběrném místě na PCR mi při objednání chodí i upozornění, že 2 hodiny nejíst, nepít, nekouřit, nekartáčovat zuby apod… Na druhý nic. Na jeden antigenní test jsem také žádné další info nedostal, na testech co máme v práci (plivací) píšou asi 10 minut nejíst, nepít… Takže se zařiď podle informací, které dostaneš k danému testu. Tady Ti asi nikdo spolehlivou informaci nedá když ani nevíme jaký konkrétně test absolvuješ.

elkon

Není třeba nic.

Rocker

Není třeba se připravovat.Chodím tam po obědě,před obědem si dám kafíčko a zákusek…

Mc Merkurion

… ze slin by se nemělo pít jíst cca půl hodiny před …
… z nosu je to bez omezení …

Zdroj: … vlastní zkušenost, takto jsem byl poučen …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lucyfer

Napadlo mě ještě čištění zubů (konkrétně teda zubní pasta).