pn65

Je potřeba razítko a podpis na potvrzení o skončení exekuce?

Zaplatil jsem exekuci, ale poslali mě oznámení o skončení exekuce bez razítka a podpisu, stačí to takhle, nebo si to mám vyžádat?

Odpovědi
ivzez

Minimálně podpis bych očekávala.
Zkuste kontaktovat exekutora.

led

Každý exekútor má úradné razítko a podpísať by sa mal vedieť. Ako bez tohto viete dokázať, v prípade potreby, že je z vašej strany všetko v poriadku?

JájsemRaibek

Není třeba. Dokument může být podepsán elektronickým zaručeným podpisem, popř. sadou znaků, kdy lze pravost dokumentu ověřit.