Je potřeba odinstalovat windows 7(nepravý produkt, pokud chci nainstalovat Windows XP(originál)?

A je lepší zálohovat si data na cd nebo dvd,nebo na hardddisk?

Nejlepší odpověď
dave09

Před instalací samotných windows xp je stejně nejlepší zformátovat celý systémový harddisk, to windows 7 definitivně odstraní spolu se všemi jinými daty na disku.

Zálohujte podle velikosti, pokud máte pár giga, stačí flash, nebo vypálit na dvd, ale pokud máte 100GB k záloze, bude výhodnější harddisk. Nezapomeňte zálohovat na jiný harddisk, než na který budete instalovat nový systém.