Nikdoooooo

Je potřeba na Wish mít internetové bankovnictví?

Odpovědi
hapiky

Stačí platební karta a docela velké štěstí. Platíš dopředu a potom se musíš naučit modlit, aby ti přišlo to, co jsi chtěl. Je to jedna velká loterie pro toho, kdo chce hodně levně nakoupit. Známá si objednala kabát a přišlo ji pyžamo.

Dochy

Pokud vím, je každému (kromě zlodějů apod) fuk ajké máš bankovnictví. Kartu to ale chce, myslím že bez karty platit nelze (bez záruky)

anonym

Ahoj Nikdoooooo, na nákupy na Wish.com potřebuješ pouze platnou platební kartu, kterou zadáš na jejich stránkách. Jsem rád, že jsi si vybral Wish, spolehlivý obchod a podpora (z vlastní zkušenosti: nakupuji často a nikdy žádný problém), pokud zboží nepřijde v termínu bez problémů vrátí peníze na účet do 3 pracovních dnů.