ivosek2

je potřeba mít vysvědčení od 1.do2.třídy , aby mě přijali do střední školy?

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Na přihlášku se uvádějí jen známky z celé 8. třídy a z 1. pololetí 9. třídy

.Za ně získáte určité body., k nim se připočítávají body za přijímací zkoušky, případně za soutěže. Bodový systém pro přijetí stanoví ředitel školy.

Další odpovědi
Quimby

Co?
Jediné co potřebuješ je ukončené základní vzdělání a splnit ostatní příjmací podmínky dané školy, což bývají příjmací zkoušky.