terry

Je potřeba koláčky štěstí nechat odležet, aby změkly? Nebo se mohou konzumovat hned po vychladnutí a zůstávají tvrdé?

Doplňuji:
Nepeču, ale letos chci udělat 1.pokus a vzít se ke známým na Silvestra. Tak nevím, jestli je mám péct s předstihem, aby se rozležely, nebo to je jedno.
Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

po upečení se nechají vychladnout a uschnout pak se uloží do dózy , při konzumování mají být křupavé – /uvnitř se vzkazem nebo s přáním / pečeš to také tak?????
Doplňuji:
myslím, že je ještě čas… aspoň týden ještě počkej