Avatar uživatele
terry

Je potřeba i v dnešní době ještě přebírat čočku? Děláte to?

Doplňuji:
Tak jsem nepřebrala. A dobrý 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, tom004, Drap, Wang, Illines, anonym před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Nepřebírám, ale když se to ještě muselo, nechtěla jsem přijít o nějaký pořad v TV a vzala jsem si přebírání do obýváku. No a pod stolkem jsem měla koberec s vysokým vlasem a milou čočku se mi tam podařilo vysypat. Byla to taková ta droboučká a jinou jsem neměla, holoubci nikde a tak jsem vybírala. Nakonec mi nějaké ty vlásky stejně v čočce zůstaly, ale tradici jsem neporušila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nepřebírám a zuby ještě mám. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Přebíráme. Občas se najde kamínek či jiná nečistota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

občas se najde nějaký kamínek. Viděl jsem ve školní jídelně kuchařky přebíraly i rýži. Zdálo se mi to zbytečné, Až jsem si uvědomil že tam také na jídlo chodí jejich děti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nepřebírám,to mně ani nikdy nenapadlo a ještě se nestalo,že bychom při jídle kousli do něčeho co tam nepatří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nepřebírám a ještě jsem do ničeho jiného nekousla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Asi jak kterou. Tu, co občas kupuji už nepřebírám, poněvadž tam nikdy nic zácadného nebylo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem zvyklá přebírat, tak přebírám. Kupodivu se tam většinou nějaká obilka vyskytne. Také jsem párkrát našla kamínek a ten by se mi mezi zuby určitě nezamlouval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kupovala jsem předvařenou v sáčcích – tam to odpadá .
Letos na Nový rok jsem prvně nekoupila tu předvařenou a namočila jsem obyčejnou čočku , pak jsem si vzpomněla, že jsme ji vždycky přebírali, ale nechala jsem to tak . Nic v ní nebylo a byla moc chutná. Už jinou vařit nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek