Michal Kole

Je poštovní doručovatelka či doručovatel či pracovnice poštovní přepážky povinná kontrolovat pravost občanského průkazu

Mám zkušenost, že na poště jenom vezmou občanku, opíšou si číslo a ani se na Vás nepodívají, tak logicky nemohou zkontrolovat, zda je občanka vůbec moje (aby porovnali fotku s tím kdo s stojí před okénkem) a zkontrolovali ochranné znaky občanského průkazu.

Nejlepší odpověď
zjentek

tak toho využij. To nejlépe poznáš, jak to s tím je. Když máš pravdu, způsobíš jim potíže, možná z toho i získáš a oni se pak polepší a daj si příště pozor a všechno bude spravedlivé a tak…)

Další odpovědi
Drap

Myslím že odpověď byla už v tvé minulé otázce. Pokud dáváš otázku, možná by stálo za to , přečíst si i odpovědi.

anonym

není