Rokio

Je porucha, když někdo chodí pořád rychle?

Rychlá chůze = cesta do blázince

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo chodí rychle, někdo pomalu. Nevidím důvod, proč by to měla být porucha. Někdo je zkrátka rychlý.

Další odpovědi
quentos

Proč? Rychlá chůze, není-li následkem stresu, je zdravá. Daleko zdravější než běh.

gecco

Poruchou je kladení příliš mnoha nedomyslenych dotazu…
😁
Měl bys nad tím podumat…

anonym

Když se někdo pohybuje, až okatě zrychleně, tak se poukazuje na „speed“, což při práci operátora je velkou výhodou.

pucipuci

Někteří hyperaktivní jedinci se projevují rychlou chůzí.

Šidlo

nezáleží ani tak na činnosti, ako na motíve.....motív je prvoradý

chodiť rýchlo, lebo máte veľa povinností=v po­riadku

chodiť rýchlo, lebo ste workoholic a stále si vyrábate povinnosti=nie je v poradku

chodiť rýchlo, lebo za vami ide nejaký gang/štekajúci pes=v poriadku

chodiť rýchlo, lebo za vami ide ufón=nie je v poriadku

anonym

Při práci operátora výroby je dobré mít také 100 ruk jako Shiva.

http://media1­.santabanta.com/fu­ll1/Hinduism/Lor­d%20Shiva/lord-shiva-76a.jpg