mosoj

Je poklesek nemít rád Klause ?

S některými jeho názory na EU jsem souhlasil ale tentokrát to přebil všechno !!!!!!!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/289641-klausuv-portret-uz-ze-zdi-sundalo-500-starostu.html

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by to měl být poklesek. Je logické, že nemáme radi ty, o kterých se domníváme že nečiní dobro druhým. Se spoustou věcí jsem musel s panem Klausem také souhlasit, ale na druhou stranu je spousta věcí za které by měl být souzen jako vlastizrádce.

Další odpovědi
beer

Není.
Také s tímto člověkem v několika věcech souhlasím a bodejť ne:
Náš pan profesor má totiž tak nepředstavitelně velký záběr problematik, ke kterým se se svou skromností dokáže vyjádřit, že se zákonitě musí vždy najít jak nějací odpůrci, tak souhlasící )) Zkrátka je vidět stále a všude. Podle mého názoru se vyjadřuje naprosto ke všemu jen z toho důvodu, aby byl vidět a byl v povědomí co největšího počtu lidí.
Morálním pokleskem bych proto označil spíš jeho chování.
Názor

ten který je

Žádný poklesek nemít rád Klause to není.Ač s vyhlášením amnestie silně nesouhlasím,obávám se že začne být pokleskem např.nesouhlas s celoplošným sundaváním obrazů ze státních institucí a škol.Připomíná mi to jedno heslo – kdo nejde s námi jde proti nám.

odpovídámež

Zdravý rozum, smysl pro spravedlnost a morálka není žádný poklesek!

Conchus

Jeho názory na EU jsou v pořádku, ale přestal se mi líbit, když se chlubil, že každý den něco čte a v textu si musí podtrhávat. FUJ.