Avatar uživatele
mosoj

Je poklesek nemít rád Klause ?

S některými jeho názory na EU jsem souhlasil ale tentokrát to přebil všechno !!!!!!!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/289641-klausuv-portret-uz-ze-zdi-sundalo-500-starostu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Sůwa před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč by to měl být poklesek. Je logické, že nemáme radi ty, o kterých se domníváme že nečiní dobro druhým. Se spoustou věcí jsem musel s panem Klausem také souhlasit, ale na druhou stranu je spousta věcí za které by měl být souzen jako vlastizrádce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Není.
Také s tímto člověkem v několika věcech souhlasím a bodejť ne:
Náš pan profesor má totiž tak nepředstavitelně velký záběr problematik, ke kterým se se svou skromností dokáže vyjádřit, že se zákonitě musí vždy najít jak nějací odpůrci, tak souhlasící )) Zkrátka je vidět stále a všude. Podle mého názoru se vyjadřuje naprosto ke všemu jen z toho důvodu, aby byl vidět a byl v povědomí co největšího počtu lidí.
Morálním pokleskem bych proto označil spíš jeho chování.
Názor

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Žádný poklesek nemít rád Klause to není.Ač s vyhlášením amnestie silně nesouhlasím,obávám se že začne být pokleskem např.nesouhlas s celoplošným sundaváním obrazů ze státních institucí a škol.Připomíná mi to jedno heslo – kdo nejde s námi jde proti nám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpovídámež

Zdravý rozum, smysl pro spravedlnost a morálka není žádný poklesek!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Jeho názory na EU jsou v pořádku, ale přestal se mi líbit, když se chlubil, že každý den něco čte a v textu si musí podtrhávat. FUJ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek