Boy 13

Jsou podle vás wifi a Bluetooth nebezpečné při každodenním využívání?

Je mi samozřejmné, že v dnešní době by člověk musel žít někde v pustině, aby nebyl v prostoru elektromagnetického smogu, denně jsou kolem nás rádiové vlny, ale co si myslíte, když např. bluetooth a wifi máme přo v domácnosti v provozu, tak vlastně nám to musí nějakým způsobem i nepatrně zahřívat tkáně, vždyť jsou to mikrovlny. Díky za vaše názory a odpovědi.

Odpovědi
Edison

Blablabla…

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i4pxw4tY­eCU

Drap

Podle mně ne. A jak jsi na taková moudra přišel ty?