Rokio

Je podle vás vstup do třídy, kde je výuka, dostatečný důvod, aby se volalo rodičům?

Na OA jsem přišel do školy. Žáci v té třídě měli zrovna nultou hodinu. Já jsem tam vstoupil, protože jsem nevěděl, že je tam výuka. Chtěl jsem si s žáky pokecat.

Učitele to strašně naštvalo. Přitom jsem tu hodinu narušil asi jen na 6 sekund.

Nejlepší odpověď
Filip84

Rokio: není to, spíše, výsledek střetu Tvé, řekněme, poněkud více „svérázné“ osobnosti a tupého, netolerantního a sociopatického idiota? Spousta učitelů takových je, co čekáš?

V každém případě už to bylo, zpátky to nevezmeš, s tím učitelem si to asi taky už nevyříkáš, tak nejlepší možné řešení je to prostě přijmout, jako factum, a nechat to být. Nemá racionální smysl se vracet a pořád dokola se patlat v něčem, co bylo. Stejně to nezměníš. Smysl má to, co je tady a teď, minulost nezměníš a budoucnost můžeš ovlivnit jen do určité míry, a jen a pouze tím, co uděláš tady a teď.

Další odpovědi
rrihamirek1

Je to zakomplexovanost ucitele.

Dvorní šašek

Ne.

Justin1

Nevidím smysl v rozmazávání takové prkotiny.

Vzpomínám si na jednoho učitele hudebky, který i po skončení hodiny a po uplynutí následné přestávky odmítal ukončit svou hodinu a uvolnit učebnu pro následující hodinu. Žáky, kteří v té době po jeho hodině hudebky už v této učebně měli mít svou hodinu zeměpisu, neoprávněně vyhazoval z učebny se slovy: „Kdo bude otvírat dveře, dá mi žákovskou knížku.“

aliendrone

NJN, enfant terrible Rokio. :D
Kdyby ses raději věnoval rozjímaní u přechodu pro chodce, samohaně či podobným koníčkům, tak nikoho nenaštveš. ;) :D :D