Marty Koller

Je podle vás orální sex nechutný? Může z toho být nějaké riziko onemocnění?

Kdyby to dělala holka mně, byl bych spokojený, ale pro tu holku to musí být hrozné.

Odpovědi
paul1

Nebezpečné to určitě je, venerické choroby se přenášejí pohlavním stykem, ale stykem
přes sliznice, co je i tento případ. Nemocí je přes 50 druhů.

Pepa25

Není. Riziko tam samozřejmě je. Souhlasím, že cunnilingus může být pro muže lákavější než felace pro ženy.

Mravenec

Kdo si co s kým dělá v posteli, je jen jeho věc. Ty si dělej, co uznáš za vhodné.

elkon

Než píšeš, tak mysli. Kdyby to bylo pro holku hrozné, tak to nebude dělat. Je to každého osobní věc, jak to řeší.

zjentek

Pošli fotku ústrojí/lofase, ať všichni včetně dam vědí a mohou okomentovat, co že by eventuálně bylo pro ně tak hrozné. 🤷‍♂️

Kelt

Touto úvahou můžeme dospět k závěru, že stravování mimo domov je také riskatní, že pohyb mezi lidmi je nebezpečný a pod. Při intimním styku platí určité hygienické zásady a pak děláte to dobrovolně.

plebs

Když jí to chutná může to být šmakulanda

cappuccino

Kdyby byl nechutny, tak ho tolik lidi nebude provozovat. Je videt, ze v tehle oblasti mas jeste hodne co dohanet!!