Lgee

Je podle Vás konzumace výhradně kuřecího špatná?

Je to podle vás v poho, konzumuji pouze kuřecí a krůtí maso, vepřové a hovězí jen relativně vyjímečně a to jen ve formě uzenin.

Nejlepší odpověď
elkon

Uzeniny nejsou zdravé, ale strava má být vyvážená.

Další odpovědi
Rokio

Souhlasím s elkonem.

cochee

A ty jsi pes? No já jen, že píšeš v 1. osobě a přitom máš otázku hozenou do kategošky „Psi“. Tak psovi je to jedno, člověk by si na to ale měl dát majzla. Drůbeží maso, tedy průmyslově vyráběné, je dneska napěchováno hormony a ATB, aby brojlerci přibývali na hmotnosti hezky zvostra a přitom s malými ztrátami od úmrtnosti z chorob. Proč myslíš, že dneska je mezi děckama prd imunita a ještě jim rostou kozy málem od osmi roků? Aaaano, může za to plukovník z Kentaky… (nadsázka)

Alesh

Souhlasím s Rokiem.

ten který je

Souhlasím s elkonem,Rokiem a s Aleshem.

Drap

Ano, podle mne je to špatné a nepřirozené.

Prostě já...

Souhlasím s Ten který je

dubraro

Špatná je výhradní konzumace čehokoliv. Strava by měla být pestrá.

da ny

Ano. Pokud kuře nepochází z vlastního nebo jiného zdravého a bezpečného chovu, pak ano. Pak je to v dnešní době špatně, není to v poho. Krůtí z obchodu je na tom trochu lépe, než kuřata. Polud nějaké uzeniny, tak „zdravé“ výživě odpovídají pouze ty fermentované, k občasné konzumaci. Pro IS jsou vhodnější, než třeba jogurty a mléčné výrobky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.