Rokio

Je podle vás horší sexuální harašení (NE obtěžování), nebo fyzické napadení bez ublížení na zdraví?

Sexuální harašení je přestupek proti lidské důstojnosti. Naproti tomu fyzické napadení je protiprávní jednání proti životu a zdraví.

Co je podle vašeho názoru horší a za jaký z těchto dvou druhů protiprávního jednání bývá větší trest?

Odpovědi
Drap

Nelze srovnávat hrušky s jablky.

mosoj

Daleko nejhorší je tvoje harašení!

Hlada

Harašení má v naší kultuře stejnou tradici, jako vánoční jolka. Kde je vystrčíno, tam je dovolíno a dobře sedlá facka je lepší argument, než právní předpis.

orestez

Záleží na vyjádření koz a ovcí na Slovensku a v Arábii. Vekbloud vyžaduje žebřík. Předposlední k zaměňte za l.

ivzez

Podle mne je nutné vždy vycházet z konkrétního činu
a z konkrétní situace. Jednou může být horší to, jindy ono.

Poznámka 1:
Jako nehorší harašení vnímám opakované pokládání otázek laikům
na stejná témata. Jak mají laikové určit, co z uvedeného je horší?

Poznámka 2:
Na to, že ses rozhodl pro celibát, se mi zdáš příliš posedlý sexem
(projdi si své otázky)…