_136

Je podle vás dobrý nápad takto prodávat maso?

Nejlepší odpověď
marci1

Proč ne, údajně to má úspěch. Jedná se o vakuované, vyzrálé hovězí maso. 🙂
http://www.far­mabasarovi.cz/ak­tuality.php

Další odpovědi
Kepler

Rozhodně je čerstvější, než to ze superhyper. Předpokládám, že je vakuované a patřičně chlazené. Akorát by ten automat neměl být vystavený přímému slunci. A taky, že je to z domácího chovu a neobjede to půl Evropy ve chladírenském kočáru.

Ametyst

Líbí se mi ten nápad. Hm, firma chová dobytek Aberdeen Angus: to jsou nejlepší reference.

Drap

líbí. Otázka bude jen cena, ale myslím, že nebude větší než u řezníka. Máš čas si maso pěkně prohlédnout. Teplota je dodržena, žádné nebezpečí nehrozí.

akaš

Omlouvám se, Keplere, malinko se mýlíte. Kdyby maso objelo v chladírenském vozu půl Evropy, bylo by určitě ještě lepší, protože by bylo ještě víc dozrálé. Vůbec nejlepší hovězí maso je argentinské, které dlouho dozrává na zaoceánských lodích cestou do Evropy.
Moc pěkně je to popsáno tady:
https://www.va­kuovacka-na-potraviny.cz/zrani-hoveziho-masa-doma/

Zdroj: https://www.va­kuovacka-na-potraviny.cz/zrani-hoveziho-masa-doma/

elkon

Pokud to hygiena odsouhlasí, tak proč ne.

Nassin

Nápad to je dobrý, proč ne, ale aby to nedopadlo jako s automaty na mléko. Stačí jeden šťoural z hygieny.

paul1

Mně se to moc líbí, je to bez fronty, v pohodě a bez respirátoru. A moc se mi líbí dopis farmářů Zemanovi, jeho vyjádření raději ani nekomentuji.

Mc Merkurion

… ano, nemusí platit překupníkům, nemusí si zařizovat vlastní obchod a mohou se věnovat své práci, přestože výrobky prodávají 24/7 …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jáára

Basařovi známe, je to náš obchodní partner…