Questman

Je podle vás chuťově lepší cola s bílým rumem nebo třtinovým rumem?

Doplňuji:
Já jsem si poslední dobou zamiloval RC colu s božkovem :)
Ale mojito je pravda taky dobrota :D Ale s otázkou to moc nesouvisí :P

Nejlepší odpověď
marci1

Také si myslím, že raději rum bez coly. Když s colou, tak možná spíše bílý rum.:-)

Další odpovědi
anonym

Není lepší rum bez coly?
😉
Mám docela rád bílý rum, se třtinovým cukrem, vodou, limetkou a mátou – mojito…

Doplňuji:
No – souvisí/nesouvisí – chtěj jsem tě ´nasměrovat´ mimo Colu…
😉
Ale je fakt, že přímo na otázku ti odpovědět nemohu, Colu nepiju.

01Ricco

Cola nejlépe s tuzemákem, ten bývá z brambor.
PS: Bílý rum je z třtiny

cochee

Za mě: rumy i koly se mi oškliví jak zvlášť, tak i ve směsi :D

mojitek

otázka je zavádějící,protože rum je pouze ze třtiny ,a je jedno jestli je bílý(bezbarvý) nebo zlatý nebo tmavý. Stejnětak třtinový cukr je i bílý…a tmavší-to záleží na % melasy.Jinak neplést si rum a „Božkov“- to jsou dva úplně odlišné destiláty.

Questman

mowla
Já právě normálně také ne, jedině v kombinaci s rumem :D

anonym

Já si bílý dám občas v mojitu nebo Cuba libre, Božkov pak v čaji – nebo klidně i samotný – ale tu Colu ´nepřekousnu´…
😉

Questman

Tu colu chápu, na složení raději nekoukat, že? :D

V čaji je Božkov také výborný, hlavně v zimě a jak to provoní byt panečku :3
Samotný mi ale nikdy nezachutnal, na mě moc hořký :)

anonym

Na Cole mi ani tak neva složení, ale to, že je strašně sladká… Nejsu na sladký a z nápojů mám nejradši pivo, spíš plnější, hořčí (třeba Budvar).
😉
Pokud jde o složení – já se tím moc nezabývám, jím a piju to, co mi chutná – a tělo má jít do hrobu zhuntovaný…
;-D

Questman

Moje řeč :D

Pivo si dám taky rád, moje nejoblíbenější je Primátor 12° ze sudu nebo 16° z lahve ale u nás se docela špatně shání :(