Edis

Je pocit ve snu (třeba líbání) stejné jako ve skutečnosti?

Doplňuji:
jednou se mi něco podobného zdálo a bylo to jako živý…tak nevim

Nejlepší odpověď
Damiana

Kdyby jenom líbání. Myslím, že hoši by ti mohli povídat o nočních polucích, které bývají spojeny právě s „živými“ představami…:-)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­luce
A mám dojem, že ani ženy nejsou o erotiku ve snech ochuzeny. Taková vášnivá líbačka nebo dokonce sex (zejména se slavnou osobností) podle Freuda dokonce svědčí o vysokém sebevědomí snícího. Horší to je s probuzením se do tvrdé reality v podobě samoty nebo Škopka ležícího vedle s novinami přes břicho…:-)))

Další odpovědi
Drap

Je to ještě lepší než ve skutečnosti.

briketka10

moje sny a pocity v nich a nejen líbání bývají o hodně živější :DD
o to pak je horší to zklamání při probuzení :(
Doplňuji:
škopek :)

natuliii

No myslím že ne…já sny nejvíc prožívám když se vzbudím a myslím na ně :))