Avatar uživatele
anonym

Je Plzeň 12% chutné pivo?

  1. není dobrý, ani zadarmo

2)je lepší než velbloudí nektar

x)kosmický sliz nad sliz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nelze odpovědět paušálně.Někomu chutná, někomu ne.Mně osobně ano, ale soused ho nemusí.U nás se točí Krakonoš 12 stupňů a on na něj nedá dopustit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nelze objektivně odpovědět. Někomu chutná, někomu ne. Většině pivařů chutná, ale pokud ho chcete ochutnat poprvé, připravte se na to, že je jiné než všechna ostatní česká (o ostatních ani nemluvě) piva, a to už ze své vlastní chemické podstaty (zásaditý charakter aj.)

ReHu: U nás na pivovaru mají taky napsaná (přímo na jeho zdi) procenta místo stupňů :{)> vzhledem k tomu, že stupňovitost piva vyjadřuje procento mladiny, je dokonce označení procenty správně a v souladu s vyjádřením SZPI. Viz http://www.pi­vovarsvijany.cz/in­dex.php/blog/108-stupnovitost

lahny, to jsme se pěkně shodli :{D> aspoň vidí, že co se dá objektivně posoudit, o tom se moc vymyslet nedá…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

nejlepší pivo na světě!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě nechutná to první, pak si to sedne (je to tou hořkostí)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nedej na rady zdejších pivařu a ochutnej sama. Mě osobně Prazdroj chutná a považuji ho za naše druhé nejchutnější pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Co je to za hloupou a zbytecnou otazku…jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra kachna s knedlikem a se zelim…1) kazdymu chutna neco jineho 2) u Plzne zalezi strasne moc v jake hospode si ho das, vetsinou je hnusna, ale treba v Pubu nebo u Pinkasu je dobra moc. V lahvi mi treba vubec nechutna, ale muze se zde objevit clovek co nechlasta nic jineho, ze jo. Otazka hodna 5ti leteho ditete, sorry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Neznám 12% pivo.
Pouze 12°.

Quentos, když pominu stupně a procenta, tak zbytek otázky je taky excelentně formulován.

A procenty označuje pivo pouze tento pivovar?

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ptáš se na dobu současnou a tak tvrdím, že ne! Plzeňské v době minulé bylo lékem na nějaké neduhy a doporučovali to i lékaři, ale to dnešní je dobré na zácpu a nedoporučují ho 10 z 10 lékařů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

apriori je drahé takže: ať si vrchní sládek pivovaru v tom smáčí svého šulína

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

prdni z kola..- piju plecha z Albrechta, dneska.

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

A nepovídej, „šestnáctiletá panno,“ jakpak to, že chlastáš alkoholické nápoje?!

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

hihi…

před 3032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek