Je Plzeň 12% chutné pivo?

  1. není dobrý, ani zadarmo

2)je lepší než velbloudí nektar

x)kosmický sliz nad sliz

Nejlepší odpověď
anonym

Nelze odpovědět paušálně.Někomu chutná, někomu ne.Mně osobně ano, ale soused ho nemusí.U nás se točí Krakonoš 12 stupňů a on na něj nedá dopustit.

Další odpovědi
quentos

Nelze objektivně odpovědět. Někomu chutná, někomu ne. Většině pivařů chutná, ale pokud ho chcete ochutnat poprvé, připravte se na to, že je jiné než všechna ostatní česká (o ostatních ani nemluvě) piva, a to už ze své vlastní chemické podstaty (zásaditý charakter aj.)

ReHu: U nás na pivovaru mají taky napsaná (přímo na jeho zdi) procenta místo stupňů :{)> vzhledem k tomu, že stupňovitost piva vyjadřuje procento mladiny, je dokonce označení procenty správně a v souladu s vyjádřením SZPI. Viz http://www.pi­vovarsvijany.cz/in­dex.php/blog/108-stupnovitost

lahny, to jsme se pěkně shodli :{D> aspoň vidí, že co se dá objektivně posoudit, o tom se moc vymyslet nedá…

Alesh

nejlepší pivo na světě!!!

anonym

mě nechutná to první, pak si to sedne (je to tou hořkostí)

Lamalam

Nedej na rady zdejších pivařu a ochutnej sama. Mě osobně Prazdroj chutná a považuji ho za naše druhé nejchutnější pivo.

sesednizkola

Co je to za hloupou a zbytecnou otazku…jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra kachna s knedlikem a se zelim…1) kazdymu chutna neco jineho 2) u Plzne zalezi strasne moc v jake hospode si ho das, vetsinou je hnusna, ale treba v Pubu nebo u Pinkasu je dobra moc. V lahvi mi treba vubec nechutna, ale muze se zde objevit clovek co nechlasta nic jineho, ze jo. Otazka hodna 5ti leteho ditete, sorry

ReHu

Neznám 12% pivo.
Pouze 12°.

Quentos, když pominu stupně a procenta, tak zbytek otázky je taky excelentně formulován.

A procenty označuje pivo pouze tento pivovar?

anonym

Ptáš se na dobu současnou a tak tvrdím, že ne! Plzeňské v době minulé bylo lékem na nějaké neduhy a doporučovali to i lékaři, ale to dnešní je dobré na zácpu a nedoporučují ho 10 z 10 lékařů.

lexx

apriori je drahé takže: ať si vrchní sládek pivovaru v tom smáčí svého šulína

anonym

prdni z kola..- piju plecha z Albrechta, dneska.

cochee

A nepovídej, „šestnáctiletá panno,“ jakpak to, že chlastáš alkoholické nápoje?!

anonym

hihi…