Miroslavst

Je plavání zdraví prospěšné?

Jak často navštěvujete plovárnu a je to zdravé?
http://www.xte­en.cz/files/ar­ticle/main/h/z/hz3n3­7m2yi1d.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

já na plovárnu nechodím,chodím na bazén,tak stoprocentně to zdravé není,kde kdo do vody čurá atd

Další odpovědi
Neonka

Plavání je zdravé, když se plave správným způsobem. Kdo plavat moc neumí, namáhá si například páteř a zádové svalstvo a to zdraví vůbec nemí prospěšné.

ReHu

To je tvůj kámoš? Jako, že se vzájemně fotíte? :D