Kubka333

je platná smlouva,která je uzavřena bez mého vědomí,podpisu, který někdo zfalšoval a použil číslo již neplatné občanky?

Nejlepší odpověď
Quimby

Samozřejmě, že není.

Další odpovědi
karbilka

smlouva určitě platná není – pracuji ve společnosti, kde se smlouvy uzavírají a taková smlouva neplatí – nedávno jsem kopírovala podobnou smlouvu pro policii, kde jí zkoumal jejich grafolog – zákazník se odvolával na to, že tuto smlouvu nikdy nepodepsal – takže pokud tuto smlouvu někdo zfalšoval, určitě se na to přijde

zzzlatokopka

Platné je dokud ji nenapadneš. Nejlépe tak, že podáš trestní oznámení na neznámého pachatele.

Dochy

Není, ale obávám se, že to budete muset nějak prokázat… (alespoň předpokládám, že protistraně ta smlouva vyhovuje a proto asi nebude zrovna nadšená, že by ji měla hodit do koše…)