Kryšpín

Je pětisedadlové moto Böhmerland někde v muzeu?

Baron Leibisch asi před sto lety vyráběl motocykly vlastní konstrukce, údajně též pro armádu pro pět osob.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ta verze pro armádu byla jen čtyřsedadlová, jinak klasická dlouhá Čechie byla třísedadlová. Myslím, že nějakou verzi mají v NTM, ale nevím kterou.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cechie-B%C3%B6hmerland

Další odpovědi
quentos

… jako ve stanici metra Muzeum? Co by tam dělalo? Žádné jiné „Muzeum“ totiž není.

Schluker

Teoreticky by armadni verze, o ktere pise Kelper, mohla mit sajdkaru a tim padem byt petimistna. Jestli nekde bude k videni tato verze je otazka, cechie jsou opravdu vzacne.