zjentek

Je perforace „TUC“ (v sušence Tuc) dobrou reklamou?

Sušenky jdou z balení přímo do pusy. Navíc když se šušenka otočí, je zřetelně čitelné OUT.

Odpovědi
zbyndo

Myslim,že reklama na to išla v telke,pištolník si TUC-ku vyhodil do vzduchu,a prestrelil do nej dieru.Nie som odborník,len som rozmýšlal,že toto robia dobrí psychologovia,ve­dia,ako to pôsobí na ludí,a 99% ludí si to hneď kúpi,aspoň raz,a to je poriadny obrat.Platí to aj pri iných výrobkoch,napr­.športového načinia,Koľko tisís zákazníkov používa trebars rotoped ako vešiak na prádlo?Hovorí sa že základ dobrého obchodu je dobrá reklama.Či už diera v „TUC“,alebo krasne vypracované brucho,ktoré ukážu,že stačí 10 min.denne,čo už pravda nie je,to bolo inak vydreté cvičením a dietou,a nie nejakou podložkou,ktorú chcú predať

orestez

Ne, chci to! Kde? Vždycky mi řízky chutnaly, tedy některé. Ale dnes? Chci pivo a tuc přímo z balení, z PET láhve.

siana

Ano, na mých TUC-kách je na rubu OUT, ale na lícové straně IN… 😁