autacek

Je pedofilem ten, kdo komunikuje s herečkami nad 18 let, mladistvého vzhledu, které o svém věku navíc lžou?

„Film V síti. Tři herečky během deseti dnů, kdy trvala hlavní fáze natáčení, kontaktovalo 2458 mužů. Drtivá většina z nich požadovala sex přes webkameru. Muži dále posílali fotografie a videa svých penisů, odkazy na pornografii, nebo se dívky dokonce pokoušeli vydírat.“

Nenabízely se jim náhodou tyto zletilé dívky samy předem? A kdo o svém věku pro zvýšení atraktivity, občas nelže?

Jak si lze vůbec na internetu vék a identitu toho, s kým se bavíte, ověřit?

Nejlepší odpověď
Dochy

pokud by jen komunikovali tak by to nebylo známkou pedofilie. Já už komunikoval se spoustou lidí jak starších tak i dětí… Žen, mužů dívek i chlapců. Nemyslím si, že bych kvůli tomu měl být homosexuální pedofil.

Pokud ale po dívkách které vypadají a tvrdí o sobě že je jim 13 chce někdo dospělý sexuální služby… mno řekl bych že to se od běžné komunikace poněkud odklání. Nicméně podle Tvého popisu to ještě nemusí být pedofilové, také to mohou být „jen“ obyčejná poživačná a kořistnická prasata co shánějí materiály pro „zákazníky“.

„Jak si lze vůbec na internetu věk a identitu toho, s kým se bavíte, ověřit?“ – Primárně věřím tomu co o sobě druhá osoba poskytne. Pokud jde o něco důležitějšího, kde bychom mohli narazit, budu vyžadovat další ověření. Třeba auto si nekoupím jen na základě inzerátu na netu, budu chtít vidět jak auto tak prodejce osobně. Stejně tak třeba kvůli bytu, domu. O sexu se s nikým neznámým bavit nebudu.

Další odpovědi
Pepa25

Otázky ukazují, že o dokumentu nic nevíte, kromě krátké zprávy, ze které citujete 3 věty. Ty dívky měly profily na sociálních sítích, kde bylo jasně napsáno, že jim je 12–13. Nikoho nekontatkovaly, kontaktovali je muži.
A poslední otázce: pokud někomu činím sexuální návrhy (a je jedno, jakou formou), tak si musím ověřit věk nebo pokud si nejsem jistý, tak to nedělat.

led

Najprv si ujasnime na koho sa pýtate. Na herečky a prostitútky, alebo na mužov, ktorí ich kontaktujú…
1 – Herec/Herečka je človek ktorý/ktorá zahrá postavu bez ohľadu na vek a pohlavie, ako by bola tou postavou. Len sa pozrite koľko detských postáv hrajú dospelí herci a diváci im veria, že sú to skutočné deti. Aj tu možno povedať, že klamú a dokonca aj zo zištných dôvodov, pretože majú z toho finančný zisk. Ale je to naozaj tak?

V diskusii tvrdíte:
„Primární dotaz ani nezněl na komunikaci s 13 letými dívkami, ale na prolhané plnoleté děvy, co si hrají na lolitky, či jak se to jmenuje.“
Vy tu popisujete natáčanie filmu, kde herečky predstavovali mladšie ženy, než bol ich skutočný vek… To je predsa prirodzené, že herečka hrá nie samu seba, ale predstavuje iného človeka.
Stáva sa dokonca aj že matku hrá herečka vekovo mladšia ako herečka predstavujúca jej mladistvú dcéru „lolitku“. A vždy sa nájdu ľudia, ktorí uveria postavám a následne herečka, hrajúca dcéru, dostáva ponuky na stretnutia, ako popisujete v otázke. Sú preto tieto herečky podvodníčky?

Ale sú aj iné typy ľudí:
2 – Ľudia, ktorí žijú kybersexom, ukájajúci sa komunikáciou cez internet, vychádzajúci z informácií od druhej strany,
jednú časť tvoria ženy/muži, ktoré svojim správaním na internete vzbudzujú u užívateľoch internetu sexuálne vzrušenia (dodávatelia)
druhú časť tvoria ženy/muži, ktorí tieto zdroje vzrušení na internete vyhľadávajú (odberatelia)
3 – Kybervydierači bez ohľadu na pohlavieI

Mc Merkurion

… pedofil je ten, co má rád děti, tj. nevyspělé, bez sexuálních znaků >>> vypadá-li třináctka vyspěle a na 18, nejni to ve skutečnosti pedofilie, a naopak, vypadá-li 18 na 11, tak to je … věk je důležitý vzhledem k zákonnosti styku, nejvíce žádané jsou pornoherečky lolitky, právě pro svůj mladický vzhled bez ohledu na věk (vždy jsou ale plnoleté) …

zjentek

Jasně, je to pedofilák jako prase, pánč (bo) mohl vycházet jenom z toho, co mu ta děvčata nakukaly!
(Autacku, tys tady nepřímo udělal z tří dospělých herek prostitutky, ne-li přímo kuwy anebo nymfomanky, no, měl's raději zůstat u těch důchodů a důchodců, to ti šlo líp.)

elkon

Vypadá to že nevíš kdo je pedofil, když se ptáš na takovou kravinu.

autacek

@dochy „Třeba auto si nekoupím jen na základě inzerátu na netu, budu chtít vidět jak auto tak prodejce osobně. Stejně tak třeba kvůli bytu, domu. “

To si trochu odporuješ. Pokud to bude hezká slečna, co o sobě tvrdí, že jí je 20, ale bude to třeba třicítka, tak jí osobně, pokud bude vypadat dle tvých představ, chtít vidět nebudeš? Tak že zcela logicky že zajdeš podívat na rande. Ono třeba poznat rozdíl mezi zmalovanou patnáctkou a osmnáctkou je někdy fakt těžké. A že se na internetu běžně lže, tos snad již zaznamenal.

Jinak dokument, či film jsem neviděl. Ale 13 leté dítě nemá mít co profil na sexuální seznamce, dokonce ani na FB. Jinak se také musí zajímat rodiče, co dítě na síti dělá, bez kontroly a cenzury to opravdu dnes nejde.

Primární dotaz ani nezněl na komunikaci s 13 letými dívkami, ale na prolhané plnoleté děvy, co si hrají na lolitky, či jak se to jmenuje.

Dochy

Nevidím nikde že bych si odporoval. Že se na internetu lže, OK. Ale pokud někdo vypadá na 13, tvrdí o sobě že je mu třináct, nevyjedu na něj se sexem. Jsme teď v obecné rovině. Pokud by šlo o nějakou domluvenou eroto-sexuální předstírací (role-playing) seanci bude to o něčem jiném. Ale tady pokud vím šlo o běžný mezilidský kontakt, kde nebyl důvod předpokládat tajnosti kolem věku. A 13 leté dítě může mít profil na FB dle FB podmínek. Ty holky nebyly na erotických seznamkách.