SajmonModer

Je pátek a k tomu konec školního roku a začátek prázdnin.

Jdete někdo dnes „pařit“?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Prázdniny se mě už netýkají, ale pařit chodím průběžně, takže i dnes :o)

Další odpovědi
quentos

už jsem si to se svými žáky odbyl včera :{)>

Damiana

Jasně! Teď jsme dorazili. Festival zahájen, byla to paráda!
http://www.kvif­f.com/cz/aktu­alne/

muhamed

Oslavit se to musi :D

Lorrien

Já už jsem byla, ale je mi celkem líto, že už nám to končí, a že už se neuvidíme. Takže se všichni opili, ale já zas zůstala střízlivá, neboť jsem musela jít brzy domů. Tak trošku to rodičům vyčítám, no :D

RyuzakiKate

Není s kým…

iceT

Mě se konečně podařilo zlákat sestru,aby přijela na karaoke-nebo spíš si konečně udělala čas-takže jsme byly poslouuchat amatérské zpěváky,z nichž mnozí by mohli klidně mohli soutěžit i v první lize.