Dismas

Je pan premiér skinhead?

Nejlepší odpověď
anonym

A proč by byl?Dnes je moderní být holohlavý.To je jedna možnost a druhá je ta, že někdo je holohlavý jen na temeni a aby to zakryl, tak si holí celou hlavu.
Nebo si myslíš, že Karel Hála za komunistů byl také skinded?

Další odpovědi
mojitek

je to přirozený skinhead. Ale hlavně je to DEBIL !

Emefej

Není, já mám také holou lebku a se skiny nemám nic společného.

Děda Louda

Samozřejmě. Jde dokonce o vyšší vývojový stupeň, protože se jedná o oboustranný jev.